İkinci El Oturma Grupları

İkinci el sıfır ayarında çok temiz oturma gruplarını firmamızda bulabilirsiniz. Uygun fiyat politikamız ve ücretsiz nakliye imkanlarımızla siz değerli müşterilerimize hizmet veriyoruz.

Kayseri’nin her yerine ikinci el oturma grubu satışı yapıyoruz. Ürün kalitesine göz attığınız andan itibaren kolaylıkla kaliteyi görebiliyorsunuz. Satışa sunduğumuz her eşya gerçek anlamda, size uzun süre kullanım imkanı sunar. Bunun en büyük nedeni firmamızın ürün satın alımında ortaya koyduğu hassasiyet politikasıdır. Firmamızın ikinci el eşya satın alırken, sadece kazanç olsun düşüncesiyle hareket etmiyor. Satın aldığımız her eşyanın, daha sonra bir başka alıcısı olduğunda, bu tüketici için yararlı olması gerektiğini asla unutmuyoruz. İkinci el eşya alanlar için ortaya koyduğumuz bu çabanın karşılığını fazlasıyla alıyoruz. Karşılıklı memnuniyet çerçevesinde gelişen bu ticaret ilişkisinin daha güçlü olması için firma ve çalışanlarımız olarak sürekli kendimizi güncelliyor ve yenilikleri, iş alanımıza uygulayarak hizmet kalitemizi artırıyoruz.

İkinci El Eşyalarımı Nasıl Satabilirim ?

İkinci el eşyalarınızı sizden satın alırken bazı özellikler önem arz etmektedir. Bunların en başında satın alacağımız eşyanın kullanışlı olması gelmektedir. Daha sonra marka, model ve diğer özellikleri fiyatlandırma noktasında etkili olmaktadır. Çok fazla yıpranmış ve artık kullanılmaya müsait olmayan hiçbir eşyayı satın almadığımızı belirtmek isteriz. İkinci el eşya alan yerler bütününe baktığımızda bu kural hep vardır. Fazlalık eski eşyalarınız var ve bunlar üzerinden satarak bir kazanç elde etmek istiyorsanız siz de bizimle bu noktada temasa geçebilirsiniz. Firmamız bize ulaştığınız andan itibaren, anlaşma sağlandığı taktirde, sizi bekletmeden ödemenizi nakit yaparak eşyanızı satın alacaktır. İkinci el eşyalarınızı satmak için haydi sizde bize ulaşın lütfen.

Eşya alım – satım işlerinizde firmamızı arayın ya da teklif formunu dıldurun. En kısa zamanda mutlaka sizi arayacağız. 05347046164

    Hemen Ara 0534 704 61 64
    × Bize Yazın